O Nas

Restauracja Potok, jest miejscem, gdzie można w miłej i przyjaznej atmosferze zjeść zarówno śniadanie jak i obiad.  Od poniedziałku do piątku polecamy Państwu Zestawy Obiadowe w korzystnej cenie. Każdego dnia, w zestawie, szef kuchni proponuje dwie zupy oraz dwa dania główne do wyboru. Wszystkie dania z naszego menu dowozimy na wskazany adres zgodnie o obowiązującymi strefami dowozu.

Nasza restauracja oferuje wiele możliwości zorganizowania różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych, zarówno rodzinnych jak i firmowych. Do każdego przyjęcia podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Przywiązujemy ogromną wagę do poznania potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Oferujemy Państwu dwie klimatyzowane sale, w których możemy ugościć do 200 osób.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty cateringowej. Zajmujemy się przygotowaniem potraw oraz ich dostarczeniem na przyjęcia domowe oraz spotkania firmowe.

Oferujemy również smaczne posiłki profilaktyczne (regeneracyjne) dla pracowników firm z każdej branży z dostawą pod wskazany adres.